Apie mus

UAB „Caspian Logistics” yra šiuolaikiška logistikos įmonė ekspedijuojanti krovinius iš Europos, Amerikos  į Vidurio Aziją (Kazahstanas, Kirgizija, Uzbekija, Turkmėnija, Tadžikija). Sėkmingą tarptautinių krovinių gabenimo veiklą įmonė vykdo jau dešimt metu, nuolatos įrodinėdama savo klientams operatyvumą, teikiamų paslaugų puikią kokybę ir patikimumą.

UAB „Caspian logistics” kolektyvas klientams siūlo visas įmanomas konsultacijas susijusias su krovinių gabenimo schemų optimizavimu ir pagerinimu, kuria optimalius, geriausiai pritaikomus konkrečių krovinių gabenimo metodus bei užtikrina jų įgyvendinimą.

UAB „Caspian logistics” pristato krovinius taikydama metodą “nuo durų iki durų”, o tai apimą visą spektrą paslaugų, reikalingų pristatant krovinius. Savo klientams įmonė padės išspręsti visus rūpesčius, susijusius su dokumentų tvarkymu, draudimu, krovinių sekimu.

Individualus požiūris kiekvienoje situacijoje leidžia veikti kartu su klientu ir užtikrina tai, kad kolektyvas tiksliai supranta klientų lūkesčius ir norus bei suteikia galimybę dirbti efektyviai ir abipusiai naudingai. Įvertinusi visas rizikas, krovinio specifiką ir kliento poreikius bei detaliai išanalizavusi situaciją UAB „Caspian logistics” siūlo tą variantą, kuris bus labiausiai tinkamas ir ekonomiškas.

UAB „Caspian logistics” -
Sėkmė pristatant Jūsų krovinius