Multimodalinis pristatymas

Vienas iš geriausių pilnų ir sunkių krovinių pristatymo būdų yra multimodalinis pristatymas. Šis pristatymo metodas yra optimalus kainos, krovinio kiekio ir atstumo atžvilgiu, be to jis naudojamas nepriklausomai nuo metų laiko ar oro sąlygų.

Gabenant krovinį multimodaliniu būdu naudojami keli transporto tipai (auto transportas, jūros transportas ir gabenimas geležinkeliu). Pasirinkus tokią pristatymo schemą UAB „ Caspian logistics" autotransportu paima siuntėjo krovinį ir pristato jį į muitinės sandėlius Baltijos šalyse.

Galimas krovinių gabenimas iš Vakarų Europos ir JAV uostų iki didžiausių Baltijos šalių uostų. Kai krovinys atvyksta į muitinės sandėlius Baltijos šalyje UAB „Caspian logistics" sutvarko visus reikalingus tolimesniam krovinio gabenimui dokumentus, perkrauna krovinį į vagoną/konteinerį ir siunčia į kliento nurodytą geležinkelio stotį.

Caspian logistics, UAB gabena ne tik standartinius, bet ir negabaritinius ir sunkiasvorius krovinius geležinkelio transportu. Teikiamų paslaugų paketas įtraukia transportavimo ir tinkamo krovinio tvirtinimo schemų parinkimą, maršrutų suderinimą ir negabaritinio krovinio gabenimą iki sutartos geležinkelio stoties.

Siūlomas vagonų parkas:

Krovimo galia:64 - 68 t
Tūris:120 m3
Europalečių talpa:34
Ilgis:13,87-13,8*
Plotis:3,28-2,76*
Aukštis:4,7-2,79*
*nurodyti vidiniai vagono dydžiai. Durų angos matmenys: 2,72 х 3,97 m.