Caspian Logistics - aukščiausios kokybės logistikos sprendimai

„Caspian Logistics“ sudėtingus logistikos iššūkius paverčia patikimais rezultatais. Nepriklausomai nuo Jūsų verslo dydžio ar krovinio tipo, mūsų profesionalų komanda pasirengusi suteikti optimalius, efektyvius ir inovatyvius logistikos sprendimus. Mūsų veikla apima įvairias pasaulio dalis – nuo Europos iki Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos ir Afrikos, orientuojantis į dinamišką ir strategiškai svarbią Vidurio Azijos rinką. Mūsų įmonė specializuojasi prekių pristatyme iš/į Vidurio Azijos šalis, tokius svarbiausius regionus kaip Kazachstanas, Uzbekistanas, Kirgizija, Tadžikistanas ir Turkmėnistanas.

Kodėl verta rinktis „Caspian Logistics“?

Patirtis ir pasitikėjimas

Daugiau nei 15 metų patirtis transporto, sandėliavimo ir krovinių valdymo srityse leido mums užsitarnauti daugelio klientų pasitikėjimą bei pripažinimą.

Kokybės garantija

Mes siekiame aukščiausios paslaugų kokybės, tikslumo ir visiško atsidavimo mūsų darbui.

Patikimumas ir saugumas

Mes garantuojame saugų ir patikimą tiek standartinių, tiek negabaritinių krovinių pristatymą.

Individualus požiūris

Suprantame kiekvieno kliento unikalumą ir siūlome individualizuotus sprendimus, atitinkančius Jūsų verslo poreikius.

Įvairūs pervežimo būdai

Siūlome platų transportavimo būdų spektrą – nuo sausumos ir oro transporto iki konteinerių ir geležinkelių.

Krovinių rūšys

ADR, temperatūriniai kroviniai, drabužiai, medicinos įranga ir instrumentai, baldai, statybinės medžiagos, įvairi įranga ir t. t.

Papildomos paslaugos

Mūsų terminaluose teikiamos visos reikalingos paslaugos, nuo krovinių perkrovimo ir iškrovimo iki ženklinimo ir muitinės dokumentų tvarkymo.