Oro transportas yra neatsiejama logistikos dalis, suteikianti pristatymo greitį ir patikimumą. Tai idealus pasirinkimas skubiems siuntiniams ir vertingiems kroviniams, užtikrinantis efektyvų prekių judėjimą iš išvykimo taško į paskirties vietą. Per daugiau nei 15 metų veiklos „Caspian Logistics“ tapo lyderiais transporto paslaugų srityje ir mūsų komanda pasirengusi padėti atlikti Jūsų krovinio gabenimą oro transportu iš bet kurios pasaulio vietos.

Mūsų teikiamos paslaugos

Orlaivių tipai

Pervežimai gali būti atliekami naudojant specializuotus krovininius orlaivius arba reguliarius keleivinius orlaivius, taip pat krovinio tranportavimas gali būti kombinuotas kartu su multimodalinių gabenimų.

Greitis

Oro transportas – vienas iš greičiausių pristatymo būdų, leidžiantis prekes pervežti tarp šalių ir žemynų per kelias valandas ar dienas.

Krovinių rūšys

ADR, temperatūriniai kroviniai, drabužiai, medicinos įranga ir instrumentai, baldai, statybinės medžiagos, įvairi įranga ir t. t.

Krovinių tvarkymas

Kroviniai oro uostuose yra atidžiai tvarkomi, įskaitant saugumo patikras, pakrovimą, iškrovimą ir muitinės procedūras. Ypatingą dėmesį skiriame tinkamam pakavimui ir ženklinimui, kad užtikrintume prekių saugumą.

Dokumentacija

Oro transporto krovinių gabenimas reikalauja išsamaus dokumentų tvarkymo, įskaitant transporto sąskaitas, muitinės deklaracijas ir eksporto/importo leidimus – mūsų profesionalų komanda padės viskuo pasirūpinti.

Stebėjimas

Siūlome krovinių sekimo galimybę realiuoju laiku, leidžiančią siuntėjams ir gavėjams stebėti krovinio būseną ir vietą.