Mūsų 15 metų patirtis logistikos srityje ir gebėjimas prisitaikyti prie greitai besikeičiančių aplinkybių daro mus patikimu ir profesionaliu įvairių rūšių krovinių pervežimo partneriu. Įmonės specializacija grupinių krovinių (LTL) ir pilnų krovinių (FTL) srityje yra esminis privalumas siuntėjams, norintiems sutaupyti pervežant tam tikras prekes. „Caspian Logistics“ komanda padės Jums pasirinkti geriausią variantą pagal Jūsų konkrečius poreikius.

FTL (Full Truckload) gabenimas reiškia tokių krovinių transportavimą, kurie užpildo visą vilkiką. Tai yra idealu dideliems siuntiniams, kurie gali užimti visą vilkiko erdvę, arba kai klientas pageidauja vilkiko, skirtą tik savo kroviniams.

FTL gabenimo privalumai

Greitis

FTL siuntos paprastai keliauja tiesiogiai nuo pradžios taško iki paskirties vietos be sustojimų, todėl tai yra greitesnis būdas.

Mažiau perkrovimo

Kadangi krovinys užima visą vilkiką, jis išlieka tame pačiame transporte visos kelionės metu, o tai mažina pažeidimų riziką.

Privatumas ir saugumas

Siunčiant jautrius ar brangius krovinius, FTL siūlo daugiau privatumo ir saugumo, kadangi krovinys nėra dalijamas su kitais siuntiniais.

Didesnė talpa

FTL yra puikus pasirinkimas dideliems, sunkiems kroviniams, nes jis išnaudoja visą vilkiko erdvę.

LTL (Less Than Truckload) gabenimas naudojamas mažesniems siuntiniams, kuriems nereikia visos vilkiko erdvės. LTL gabenime keleto klientų siuntos yra derinamos ir transportuojamos tomis pačiomis mašinomis.

LTL gabenimo privalumai

Ekonomiškumas

LTL yra naudingesnis tokiems kroviniams, kurie nėra pakankamai dideli, kad užpildytų vilkiką, nes išlaidos yra dalijamos tarp įvairių klientų.

Lankstumas

LTL siūlo didesnį lankstumą mažesniems ar nereguliariems siuntiniams.

Aplinkai draugiškas

Derinant siuntas, LTL apmažina vilkikų skaičių keliuose, taip mažindamas išmetamųjų teršalų kiekį.