„Caspian Logistics“ supranta, kad pristatymas sunkvežimiu yra kritiškai svarbus logistikos ir tiekimo grandinės valdymo elementas. Šios transporto rūšies naudojimas yra būtinas norint sėkmingai platinti prekes įvairiais lygmenimis - nuo vietinio ir regioninio iki tarptautinio.

Mūsų teikiamos paslaugos

Pilni ir daliniai kroviniai

Mūsų kompetencija apima tiek pilnų (FTL), tiek dalinių (LTL) krovinių, įskaitant negabaritinius krovinius, pristatymą. Mes gabename siuntas nuo 1 kg į pasirinktas šalis.

Krovinių rūšis

ADR, temperatūriniai kroviniai, drabužiai, medicinos įranga ir instrumentai, baldai, statybinės medžiagos, įvairi įranga ir t. t.

Reguliarūs išvykimai

Mūsų sunkvežimiai išvyksta kasdien, o tai užtikrina paslaugų patikimumą ir prisideda prie greitesnio pristatymo. Kasdien iš mūsų sandėlių išvyksta mažiausiai 3 mašinos.

Papildomos paslaugos

„Caspian Logistics“ siūlo visas būtinas papildomas paslaugas, pradedant prekių perkrovimu ir iškrovimu iki jų ženklinimo ir muitinės dokumentų tvarkymo. Mes užtikriname, kad kiekviena siunta būtų optimizuota, sumažinant išlaidas ir užtikrinant, kad prekės bei dokumentai būtų tinkamai paruošti siuntimui.

Dėmesys Centrinei Azijai

Mūsų pagrindinis transportavimo maršrutas apima Centrinės Azijos šalis, įskaitant Kazachstaną, Kirgiziją, Uzbekistaną, Tadžikistaną ir Turkmėnistaną. Mūsų įmonė puikiai išmano Centrinės Azijos šalių reguliavimo ir muitinės reikalavimus, o ši patirtis padeda užtikrinti sklandų tarpvalstybinį prekių judėjimą, kartu pabrėžiant lankstumą ir profesionalumą.